Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2010-02-17 08:12:23

Wojtek2503
Gość

Te same dane na IV.A i IV.B - Zestawienie należnych składek

Witam,
Mam problem. W raporcie miesięcznym dla osoby ubezpieczonej ukazuje mi się "zestawienie należnych składek..." w punkcie IV.A jak i IV.B. W jednym jak i drugim punkcie mam te same kwoty. Jak dotąd nigdy nie było przypadku aby na raporcie pojawiały się  dwa zestawienia ( analogicznie w zeszłym roku nie było takiego przypadku).Raport jest za styczeń. Zastanawiam sie czy nie zostało źle wprowadzone dodatkowe wynagrodzenie w miesiącu styczniu - tzw. 13-tka. Jeśli tak, jak to zmienić. Raport został "potwierdzony" ale "nie przyjęty" przez ZUS.
Czy mogę jeszcze w jakiś sposób to edytować? Tak aby w raporie ukazało się tylko rubryka IV.A.
Pozdrawiam

#2 2010-02-17 15:46:26

osZUSt
Gość

Odp: Te same dane na IV.A i IV.B - Zestawienie należnych składek

Nie można edytować wysłanych i potwierdzonych dokumentów. Jesli jest coś nie tak trzeba zrobić korektę z wyższym identyfikatorem.
Piszesz że zestaw jest nie przyjęty, przeczytaj co jest w treści potwierdzenia (zakładka wysyłka), tam są zawarte informacje dlaczego zestaw jest nie przyjęty.

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.009 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 511.38 kB (Maksimum: 527.48 kB) ]