Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2010-02-12 14:00:05

Signus
Gość

Bład Struktury pliku

z pewnego programu kadrowo-płacowego ( CDN OPTIMA )eksportuję dokumenty ZUS-ZUA do plików .kdu. Dzięki temu mam pełne informacje o ubezpieczonych. Przy imporcie do Płatnika dostaję "błąd struktury pliku .kdu", Ktos wie w czym polega problem

#2 2010-03-01 13:17:04

dusia
Gość

Odp: Bład Struktury pliku

Mam podobny problem tyle ze pliki przesyłam z Gratyfikanta, przy imporcie plików do Płatnika wyskakuje komunikat "błąd struktury pliku". Może ktoś wie co zrobic?

Dodam jeszcze, że ten komunikat wyskakuje od momentu zrobienia aktualizacji w Gratyfikancie, także pewnie tu jest problem.

#3 2010-03-03 12:07:34

przem
Gość

Odp: Bład Struktury pliku

Mam ten sam problem. Gratyfikant 3 v1.17, najnowszy płatnik i komunikat o błędnej strukturze pliku podczas próby importu pliku .kdu

Co robic ?

#4 2010-03-05 15:55:44

Michał
Gość

Odp: Bład Struktury pliku

przem napisał/a:

Mam ten sam problem. Gratyfikant 3 v1.17, najnowszy płatnik i komunikat o błędnej strukturze pliku podczas próby importu pliku .kdu

Co robic ?

Należy w administratorze >parametry>eksport>platnik>plik wymiany, zmienić rozszerzenie pliku z kdu na xml, a w platniku wczytywać ten plik xml

Michał

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.032 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 562.49 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]