Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2010-01-27 15:33:32

Mnich
Gość

Istnieją kartoteki, w których znajdują się takie same numery PESEL

Witam,

Po zaktualizowaniu płatnika do wersji 8, pokazałem mi się błąd którego przy poprzedniej wersji nie było. Mianowicie, jak w każdej firmie są panie które są zatrudniane z nazwiskiem rodowym, później wychodzą one za mąż i przyjmują nazwisko męża. Oczywiście jest wprowadzona odpowiednia korekta i w rejestrze ubezpieczonych występuję jedna pani ale z dwoma nazwiskami i z jednym numerem PESEL. Jak już wspomniałem we wcześniejszej wersji płatnika nie było żadnych problemów, po aktualizacji coś się namieszało. W jaki sposób mogę się z tym uporać?

#2 2010-01-27 15:54:05

osZUSt
Gość

Odp: Istnieją kartoteki, w których znajdują się takie same numery PESEL

NARZĘDZIA - ŁĄCZ KARTOTEKI UBEZPIECZONEGO

#3 2010-02-02 11:57:15

Artek
Gość

Odp: Istnieją kartoteki, w których znajdują się takie same numery PESEL

Ciekawe co będzie jak dla nazwiska rodowego będziemy musieli zrobić korektę???

#4 2010-02-17 16:53:14

dani3llo
Gość

Odp: Istnieją kartoteki, w których znajdują się takie same numery PESEL

A jeśli obcokrajowiec nie ma identyfikatora PESEL w kartotece ubezpieczonego też nie ma info ze to obcokrajowiec... ma tylko paszport.

#5 2010-02-17 19:40:12

osZUSt
Gość

Odp: Istnieją kartoteki, w których znajdują się takie same numery PESEL

Jak obcokrajowiec nie ma numeru pesel, wpisujesz numer paszportu i wybierasz obywatelstwo (inne niż polskie oczywiście).

#6 2010-02-18 16:32:14

dani3llo
Gość

Odp: Istnieją kartoteki, w których znajdują się takie same numery PESEL

Sorki zadałem pytanie a byłem w starym płatniku w nowym jak najbardziej jest obywatelstwo. A są jakieś sposoby aby hurtem wszystkim obcokrajowcom dać pierwsze lepsze z listy obywatelstwo? Mam w bazie ponad 1,5tyś obcokrajowców i trochę czasu by mi to zajęło... :-(

#7 2010-02-22 10:40:06

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Istnieją kartoteki, w których znajdują się takie same numery PESEL

Możemy to zrobić od strony bazy danych pisząc odpowiednie skrytpty - prosze o kontakt telefoniczny tel. 32 246-94-94.

Offline

#8 2010-02-25 16:26:47

Daniel
Gość

Odp: Istnieją kartoteki, w których znajdują się takie same numery PESEL

Witam, dodałem obcokrajowcowi numer NIP (wcześniej posiadał tylko paszport i obywatelstwo) i przy wczytywaniu dokumentów RCA z identyfikatorem NIP mam już problem ze raporty są odrzucone bo nie posiadają minimum identyfikacyjnego...

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 524.45 kB (Maksimum: 525.31 kB) ]