Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2009-09-11 08:49:26

mmm
Gość

usuwanie CRU

Mam pytanie dotyczace weryfikacji zestawów.Kilka dni temu otrzymałem wyciąg z CRU z ZUS wczytałem go do płatnika zarejestrowalem i od tego momentu podczas weryfikacji zestawu dokumenty analizowane są i z kartoteką i z zestawem z CRU trwa to niezmiernie długo?czy można to jakoś wyłączyć w programie?żeby weryfikacja odbywała się  tylko z kartotekami a w razie potrzeby włączyć weryfikację z CRU?albo czy można usunąć dane z CRU a pożniej gdy bdą potrzebne wczytać?Z gory dziękuje za pomoc

#2 2009-09-11 09:24:04

osZUSt
Gość

Odp: usuwanie CRU

Na jakiej podstawie twierdzisz (gdzie to widzisz) że dokumenty są weryfikowane z kartoteką, a tym bardziej z wyciągniem z CRU? Co Płatnik miałby weryfikować porównując dokumenty z wyciągiem CRU, w CRU masz przecież same dane identyfikacyjne.

Coś mi się wydaję że dokumenty nie są wcale weryfikowane z kartoteką, a już na pewno nie z CRU. Co najwyżej możesz sobie sam zweryfikować dane z Kartotece z danymi z CRU.

#3 2009-09-11 09:46:29

osZUSt
Gość

Odp: usuwanie CRU

sorry za pomyłkę, źel przeczytałem pytanie. Czytam o zestawach a myślę i piszę o dokumentach.

Tak oczywiście ZESTAWY są weryfikowane pod wzgledem zgodnośći i z KARTOTEKĄ i z CRU.

#4 2009-09-11 10:23:02

mmm
Gość

Odp: usuwanie CRU

czy można usunąć CRU a później wczytać ponownie?

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.037 sekund, wykonano 9 zapytań - Pamięć użyta: 562.3 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]