Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2009-09-10 20:26:25

umiklosz
Gość

program WF-KaPeR

Zakupiłam program WF-KaPeR dla Windows by prowadziić książkę przychodów i rozchodów. W jaki sposób po sporządzeniu  listy plac przenieść składki ubezpieczeń społecznych do PŁATNIKA .Jaką należy wykonać kolejną czynnośc by sporządzić RCA i DRA  za dany miesiąc oraz następne miesiące.Po sporządzeniu RCA i DRA jaknależy wydrukować by nie było napisu ROBOCZY  ponieważ nie mam obowiązku wysyłania drogą internetową/zatrudniam 2 osoby,nie posiadam certyfikatu. 
Drugą sprawą jest; jak nanosić do rejestruzakupu VAT/jestem vatowcem/ zakupy towarówi i koszty, które służą  częściowo sprzedaży zwolnionej. 
Za udzielenie odpowiedzi serdecznie dziękuję.

#2 2009-09-11 09:52:05

osZUSt
Gość

Odp: program WF-KaPeR

Nie znam programu WF-KaPeR, więc odpiwiem ci tylko na jedno pytanie;

Żeby nie było napisu ROBOCZY trzeba w Płatniku w PRZEKAZ - USTAWIENIA PRZEKAZU zmienić wysyłką na WYDRUK. Dodać dokumenty do ZESTAWU i WYSŁAĆ (wyśle się na drukarkę) z napisem DO ZUS.

#3 2009-09-12 11:46:51

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: program WF-KaPeR

Jelsi chodzi o współpracę WF-KaPeR z Płatnikiem jest to na tyle specyficzna sprawa, że odpowiedzi na pewno trzeba szukac w podręczniku do WF-KaPeR lub ich pomocy technicznej.
Może jednak czyta nas jakiś autoryzowany przedstawiciel Wa-Pro i odpowie?

Offline

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.039 sekund, wykonano 9 zapytań - Pamięć użyta: 558.42 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]