Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2009-06-01 09:37:42

Nowa Wersja!
Gość

Nowa Wersja!

Słyszałem ,że ma pojawić się nowa wersja i maja byc jakies zmiany.

#2 2009-06-01 11:15:38

Jo-co
Gość

Odp: Nowa Wersja!

Z tego co się dowiedziałem to będzie to wersja 7.04.001 no i posiadacze starych certyfikatów chyba nie będą mogli jej instalować...

#3 2009-06-16 16:00:24

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Nowa Wersja!

Według mnie zmiany w Płatniku, pomimo że nie są ostatnio duże idą w dobrą stronę. Jak zwykle pewnie pojawi się kilka problemów przy migracji z poprzedniej wersji, mam nadzieję, że nic wielkiego.

Offline

#4 2009-08-06 16:26:59

MK-ADVISOR
Gość

Odp: Nowa Wersja!

Nowa wersja już jest na etapie testów. Do końca roku zostanie udostepniona płatnikom składek
Jeżeli chodzi o zmiany na tym etapie nie są znane wszystkie szczegóły. Napewno zostanie usunięta możliwość ustawienia kanału SDWI. Z dniem 07.07.2009 ostatnim płatnikom składek wygasły klucze certyfikatów niekwalifikowanych więc już na dzień dzisiejszy nie można przesyłać dokumentów do ZUS przy użyciu starych certyfikatów. Od nowej wersji ma sie też pojawić mozliwość wysyłki dokumentów poprzez indywidualną platformę bez konieczności posiadania certyfikatu kwalifikowanego.

#5 2009-12-02 12:21:15

daftu
Gość

Odp: Nowa Wersja!

Nowa wersja programu powinna pojawić się w styczniu 2010 (wersja 8.01.001).
Zmiany polegać będą m.in. na usunięciu obsługi certyfikatów dedykowanych (ZUSowskich), dodaniu nowego dokumentu ZSWA (pomostówki), oraz kilku innych mniejszych lub większych zmian w dokumentach jak i konfiguracji programu (głównie upraszczających użytkowanie).
Pozdrawiam!

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.041 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 562.31 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]