Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2008-08-09 09:08:23

Piotrek_D
Gość

Rejestracja certyfikatu kwalifikowanego w "Płatniku"

W systemie mam zarejestrowany certyfikat kwalifikowany (uzyskany z KIR SA" w Płatniku (opcja "rejestruj certyfikat kwalifikowany" otrzymuję komunikat: "Certyfikat nie został zarejestrowany. Status unieważnienie dla jednego lub więcej certyfikatów łańcucha certyfikatów nie może zostać określony. Nie udało sie pobrać pełnego łańcucha certyfikatów"

Czy ma ktoś ten problem i ew. jak go rozwiązać ?
Pozdrawiam
Piotrek

#2 2009-06-24 10:15:43

pawelciech
Gość

Odp: Rejestracja certyfikatu kwalifikowanego w "Płatniku"

Mam ten sam problem jakie jest rozwiązanie?
Bardzo proszę o pomoc

#3 2009-07-15 17:54:10

Sonic
Gość

Odp: Rejestracja certyfikatu kwalifikowanego w "Płatniku"

Ja też mam identyczny problem, ktoś wie o co chodzi? Pozdrawiam.

#4 2009-07-16 14:00:43

osZUSt
Gość

Odp: Rejestracja certyfikatu kwalifikowanego w "Płatniku"

1. Ze strony www.cc.unet.pl pobrać i zarejestrować certyfikaty CA-ZEW 33 (pem-płatnik), CA-NAD 31 (pem-płatnik) (po prawej stronie, na zielono do pobrania -  CERTYFIKATY CERTUM)
2. Zarejestrować cert. kewalifikowany.

#5 2009-07-22 12:16:37

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Rejestracja certyfikatu kwalifikowanego w "Płatniku"

Trochę prościej - powinno pomóc
Przekaz elektroniczny - Listy CRL - prawy przycisk myszy - Pobierz i rejestruj. Powinny pobrać się automatycznie.

Offline

#6 2009-07-28 22:05:15

Tomasz
Gość

Odp: Rejestracja certyfikatu kwalifikowanego w "Płatniku"

Witam. Też mam taki problem. Wszystko mam ok. CA, CRL. a komunikat nadal się pojawia i nie pozwala na rejestrację cert.kwalifikowanego w programie. Na stronie pisze coś o mmc, ale dla laika to jest strasznie nieczytelnie, może ktoś pomoże?

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.038 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 562.88 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]