Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2008-06-06 09:01:30

Magdalena
Gość

jak odnowic certyfikat nie mając stacji dyskietek ??

witam.....
muszę odnowic certyfikat .... czy może mi ktoś powiedziec w jaki sposób mam to zrobic jeżeli w laptopie nie mam stacji dyskietek......

druga sprawa jest taka, że platnika mam również na zwykłym komputerze (ale z niego nie korzystam) który posiada napęd dyskietek..... czy mogę na nim odnowic certyfikat a poźniej jakoś przekopiowac odnowiony na laptopa ??

z góry dziękuję za jakies wskazówki smile

#2 2008-06-06 09:04:52

Magdalena
Gość

Odp: jak odnowic certyfikat nie mając stacji dyskietek ??

dopisane:
a może bedzie tak że jeżeli odnowię certyfikat na zwykłym komputerze to automatycznie zostanie on odnowiony też na laptopie ??

#3 2008-06-06 10:32:09

osZUSt
Gość

Odp: jak odnowic certyfikat nie mając stacji dyskietek ??

1. Możesz odnowić na kompie stacjonarnym (zwykłym) a potem również odnowieny certyfikat zarejestrować na laptopie (jesli to ten sam płatnik/podmiot/te same dane identyfikacyjne).
2. Automatycznie będzie widoczny na laptopie tylko jak laptop i komp zwykły są w sieci i mają jedną bazę danych.

Ad1. Zapomniałaś o fakcie że podczas wysyłki dokumentów PP  równeż prosi dyskietkę z kluczem prywatnym.

Poleceniem SUBST mapujesz napęd wirtualny A: , poszukaj w innych wątkach, było już na tym forum wiele razy jak to zrobić.

#4 2008-06-06 10:35:37

osZUSt
Gość

Odp: jak odnowic certyfikat nie mając stacji dyskietek ??

#5 2008-06-06 11:06:31

Magdalena
Gość

Odp: jak odnowic certyfikat nie mając stacji dyskietek ??

dziękuję bardzo za odpowiedź.... już się z tym uporałam smile:)

#6 2010-07-19 19:08:56

migur
Gość

Odp: jak odnowic certyfikat nie mając stacji dyskietek ??

Witam muszę z programu płatnik w którym są dane wielu firm ( biuro rachunkowe) wyekstrahować dane tylko jednego z płatników -jednej firmy do osobnej baz  .Jak to zrobić??

#7 2010-07-20 07:04:48

osZUSt
Gość

Odp: jak odnowic certyfikat nie mając stacji dyskietek ??

PŁATNIK - REJESTR PŁATNIKÓW - NARZĘDZIA - ARCHIWIZUJ

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.009 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 520.01 kB (Maksimum: 527.52 kB) ]