Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2008-03-12 07:55:31

edoo
Gość

Czy na poczte email z Centrum Certyfikacji powinny przyjść dwie wiadom

W01 w zus nic nie dostałęm kazali mi zarejestrowac ze skrzynki email i tam była tylko jedna wiadomosc czy powinny byc dwie zarejestrowalem ta wiadomosc ale dalej mi wyskakuje komunikat "Brak zarejestrowanego certyfikatu płatnika Czy chcesz zarejestrować certyfikat?" jak probuje zarejestrowac ta wiadomosc jako certyfikat wyskakuje "Błąd rejestracji certyfikatu płatnika Czy chcesz zarejestrować inny certyfikat?" co robie niet ak  czy certyfikat powinien sie sam zarejestrowac wraz  z rejestracja tej wiadomosci i co jest nie tak jezeli sie nie zarejestrował z instrukcj wnioskuje ze powina byc decyzja z rozszezeniem .wxx i certyfikat .pem

z góry dzięki za pomoc

#2 2008-03-12 10:03:31

osZUSt
Gość

Odp: Czy na poczte email z Centrum Certyfikacji powinny przyjść dwie wiadom

A po co ci dwie decyzje z CC skoro miałeś tylko W01? Na W01 dostałeś odpowiedź w postaci jednej decyzji W51.
Jeden wniosek - jedna decyzja/odpowiedź.

Decyzję rejestrujesz w PP będąc w WIADOMOŚCIACH a nie w CERTYFIKATACH.

#3 2008-03-12 17:10:50

edoo
Gość

Odp: Czy na poczte email z Centrum Certyfikacji powinny przyjść dwie wiadom

Tak jak piszesz zarejestrowałem w widoku wiadomosci tą odpowiedz ale razem z nią nie zarejestrował mi sie certyfikat
i przy starcie programu wyskakuje komunikat "Brak zarejestrowanego certyfikatu płatnika Czy chcesz zarejestrować certyfikat?" a jak wcisne anuluj to wyskoczy "Brak odpowiedniego certyfikatu do przekazywania danych" co może być nie tak

#4 2008-03-12 21:55:22

osZUSt
Gość

Odp: Czy na poczte email z Centrum Certyfikacji powinny przyjść dwie wiadom

A jak otworzysz tą zarejestrowaną wiadomość W51 (kliknij na nią dwa razy) to w polu decyzja co jest wpisane?

#5 2008-04-25 19:50:44

12345
Gość

Odp: Czy na poczte email z Centrum Certyfikacji powinny przyjść dwie wiadom

musisz wejśc na strone www.cc.unet.pl/cc/cc,obsluga_Certyfikaty_OOP.xml pobrać certfikat 29-ZEW dla płatnika i zarejestrować go w nim, później bez problemu Twój certyfikat powinien sie zarejestrowac

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.008 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 521.02 kB (Maksimum: 521.81 kB) ]