Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2007-08-19 09:02:02

certyfikat ssl
Gość

problem z wysyłką

Po wygenerowaniu nowego zestawu dokumentów podczas próby wysyłki pojawia się komunikat: "Zestaw dokumentów xxx nie został wysłany. Wysłanie zakończyło się niepowodzeniem. Certyfikat sesji SSL zawiera błędy". Miałem już taki problem ale wystarczyło zaznaczyć w Opcjach Internetowych w panelu sterowania na zakładce Zaawansowane SSL 2.0 i wszystko było dobrze. Obecnie nic to nie zmienia. Ale po zainstalowaniu nowej wersji programu Płatnik z nową stopą procentową na ubezpieczenie rentowe zestaw dokumentów za miesiąc lipiec udało się wysłać. Problem mam obecnie z zestawami korygującymi. Proszę o pilną pomoc bo zostało mi trzy dni na wysłanie korekt. Z góry dziękuję.

#2 2007-08-21 05:20:15

osZUSt
Gość

Odp: problem z wysyłką

ze strony www.zus.pl:

6. Co należy zrobić, gdy podczas wysyłki automatycznej w systemie SDWI występuje błąd: "Certyfikat SSL zawiera błędy"?

W taki przypadku należy wyłączyć opcję weryfikacji certyfikatów w oparciu o listy unieważnionych certyfikatów. W tym celu należy w opcjach internetowych przeglądarki Internet Explorer na zakładce Zaawansowane w zabezpieczeniach wyłączyć Sprawdź, czy certyfikat serwera nie został cofnięty.

#3 2010-03-04 01:38:11

mivanhoxcss
Gość

Odp: problem z wysyłką

Great Site. Was added to mybookmarks. Greetings From USA.

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.024 sekund, wykonano 9 zapytań - Pamięć użyta: 553.9 kB (Maksimum: 1.2 MB) ]