Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2007-04-25 12:47:48

fidley
Gość

problem z certyfikatem

Cześć w trakcie wysyłania korekty z 2000r za pomocą programu płatnik wyswietla mi się komunikat "Brak ważnego certyfikatu płatnika/użytkownika" co mam zrobić? za pomoc z góry dziekuje

#2 2007-04-25 15:19:04

osZUSt
Gość

Odp: problem z certyfikatem

Pewnie skończyła ci się ważność certyfikatu (minął rok), albo masz złą datę w kompie ustawioną.
W PP po lewo PRZEKAZ ELEKTRONICZNY - CERTYFIKATY (lub przycisk na klawiaturze F11) znajdź na liście swój certyfikat (Typ - PŁATNIK) i sprawdź okres ważności tego certyfikatu, jak się skończył to musisz odnowić, wniosek W03 i do ZUSu.

#3 2007-04-26 08:32:27

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: problem z certyfikatem

osZUSt napisał/a:

musisz odnowić, wniosek W03 i do ZUSu.

Dokładnie tak. Proszę nie zapomnieć zabrać dokumentów firmowych do ZUS.

Offline

#4 2008-04-14 14:19:18

Jarek
Gość

Odp: problem z certyfikatem

osZUSt napisał/a:

Pewnie skończyła ci się ważność certyfikatu (minął rok), albo masz złą datę w kompie ustawioną.
W PP po lewo PRZEKAZ ELEKTRONICZNY - CERTYFIKATY (lub przycisk na klawiaturze F11) znajdź na liście swój certyfikat (Typ - PŁATNIK) i sprawdź okres ważności tego certyfikatu, jak się skończył to musisz odnowić, wniosek W03 i do ZUSu.

Mam ważny certyfikat (odnowienie dwa miesiące temu) a i tak jest ten komu.nikat

#5 2008-05-25 02:19:23

bwapxl fqmsh
Gość

Odp: problem z certyfikatem

hkryn svpq jdurltgeo puxzejkt cbyoxpw upyzdiq lnjq

#6 2008-05-27 15:23:06

Zusik
Gość

Odp: problem z certyfikatem

Jarek napisał/a:
osZUSt napisał/a:

Pewnie skończyła ci się ważność certyfikatu (minął rok), albo masz złą datę w kompie ustawioną.
W PP po lewo PRZEKAZ ELEKTRONICZNY - CERTYFIKATY (lub przycisk na klawiaturze F11) znajdź na liście swój certyfikat (Typ - PŁATNIK) i sprawdź okres ważności tego certyfikatu, jak się skończył to musisz odnowić, wniosek W03 i do ZUSu.

Mam ważny certyfikat (odnowienie dwa miesiące temu) a i tak jest ten komu.nikat

Widocznie już po odnowieniu certyfikatu dokonałeś jakiejś modyfikacji danych identyfikacyjnych płatnika. Musisz wrócić do poprzednich albo dokonac modyfikacji danych certyfikatu.
Druga mozliwość - znajdujesz się w kontekście firmy, która nie ma certyfikatu. Typowy przypadek np w przypadku biur rachunkowych.

#7 2008-06-08 18:14:56

Berincats
Gość

Odp: problem z certyfikatem

Current and upcoming missions to Mars hope to find some sign of past or present life in martian soil.

#8 2008-06-17 18:06:46

Tomek
Gość

Odp: problem z certyfikatem

Zusik napisał/a:
Jarek napisał/a:
osZUSt napisał/a:

Pewnie skończyła ci się ważność certyfikatu (minął rok), albo masz złą datę w kompie ustawioną.
W PP po lewo PRZEKAZ ELEKTRONICZNY - CERTYFIKATY (lub przycisk na klawiaturze F11) znajdź na liście swój certyfikat (Typ - PŁATNIK) i sprawdź okres ważności tego certyfikatu, jak się skończył to musisz odnowić, wniosek W03 i do ZUSu.

Mam ważny certyfikat (odnowienie dwa miesiące temu) a i tak jest ten komu.nikat

Widocznie już po odnowieniu certyfikatu dokonałeś jakiejś modyfikacji danych identyfikacyjnych płatnika. Musisz wrócić do poprzednich albo dokonac modyfikacji danych certyfikatu.
Druga mozliwość - znajdujesz się w kontekście firmy, która nie ma certyfikatu. Typowy przypadek np w przypadku biur rachunkowych.

Również mam z tym problem własnie w biurze rachunkowym- co z tym zrobić??

#9 2008-12-13 15:36:43

Vbtskuoa
Gość

Odp: problem z certyfikatem

Thanks!,

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.036 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 570.98 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]