Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2006-04-24 12:25:35

Gość
Gość

Przeniesienie Płatnika na inną jednostkę.

Mam za zadanie przenieść płatnika z jednej jednostki do drugiej, poproszę o wszelkie możliwe informacje, które i jakie opcje mi zrobią pełne archiwum płatnika, tak żebym mógł je importować do drugiej jednostki, bez monitów o błędach. Robiłem to z instrukcją amina, ale ciągle mi nie wychodzi.

#2 2006-06-02 20:28:56

Wirrus
Gość

Odp: Przeniesienie Płatnika na inną jednostkę.

Witam,

Jest pewna prosta mozliwosc, instalujesz platnika w nowej lokalizacji, bez tworzenia baz danych, w wybrane miejsce kopiujesz dzialajaca baze danych, i przy uruchomieniu wskazujesz na ta wlasnie baze.
Uwaga: musisz znac haslo bazy danych.
Testowalem na bazach Accesowych, ale sadze ze powinno zadzialac takze na SQL. smile

A i jeszcze jedno - kopie wykonaj jak nikt nit dziala na platniku (baza nie powinna byc uzywana) w przeciwnym razie - kiszka....;)

Podrawiam
Wirrus

#3 2010-04-14 12:41:46

Rajdowiec
Gość

Odp: Przeniesienie Płatnika na inną jednostkę.

A jak aktualizowac co miesiąc baze danych płatnika jeżeli w jedym miesiącu robie go na jedym komputerze a w drugim na drugim?

#4 2010-04-14 13:45:18

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Przeniesienie Płatnika na inną jednostkę.

Jesli raz robisz na jednym komputerze a raz na drugim to masz dwie bazy danych i sam robisz sobie problemy smile Rozwiązań jest kilka. Jeśli te komputery nie sa w jednej sieci lokalnej to najprościej - bazę Access nagrać na pendrive (najlepiej szyfrowany), nosić ze sobą i podłączać do wybranego komputera smile

Offline

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.025 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 519.77 kB (Maksimum: 527.66 kB) ]