Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2016-10-24 12:25:42

Waszamać
Gość

wiczne problemy z korektami

witam, pisze bo już ręce opadają. Jestem zmuszony do robienia dość częstych korekt. W jednym przypadku korekty przechodzą spokojnie w innych przypadkach są problemy. Wspomniane problemy dotyczą głownie lat poprzednich. Np. mam do zrobienia korektę z roku 2014, kolejna, robię korektę z numerem 03.07.2014 i tak na rca mam osoby, które już nie pracują i program mi to wyrzuca jako błąd. Pytanie czemu, skoro przy 02.07, puścił normalnie RCA z tymi osobami, które teraz wyrzuca. Co jest nie tak ? potrzebuje dołączyć do tej korektę osobę, która pracuje i z tym problemu nie mam ale tamte mi blokują. Kolejna sprawa, jedno mówią,że wysyła się korektę gdzie na RCA wykazuję się korygowanego inni ,że cały zestaw plus korygowana osoba ? o co chodzi bo już mi włosy wypadają od tego wszystkiego. Kłaniam się nisko.

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.009 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 510.3 kB (Maksimum: 528.65 kB) ]