Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2006-02-01 12:25:19

Gość
Gość

Archiwizacja bazy bez znajomości hasła

Witam,

Muszę przenieść wszystkie dane z Płatnika do nowej instalacji na innym komputerze.  Płatnik działa z bazą Access (plik mdb), do której nie znam hasła.

Wiem, że mogę archiwizować dane płatników wybierając ich po kolei z ekranu wyboru płatnika do kontekstu wybierając opcję Archiwizacja, ale czy jest sposób, aby zarchiwizować całość, a następnie odtworzyć w nowej instalacji?

Czy nie będzie problemów np. z kluczem prywatnym?

Czy program Pomocnik Płatnika może mi w tym jakoś pomóc?

#2 2006-02-03 23:38:14

Gość
Gość

Odp: Archiwizacja bazy bez znajomości hasła

Hasla do bazy i administratora sa zaszyfrowane w odpowiednim kluczu w rejestrze - skopiuj klucz.

bazy sa w plikach - skopiuj i przenieś na nowy komputer.

klucz prywatny jest przypisany do certyfikatu płatnika a nie do bazy.

Nie używam wspomnianego programu.

#3 2006-02-13 16:50:59

Gość
Gość

Odp: Archiwizacja bazy bez znajomości hasła

No fajnie, dzięki, ale bardziej interesują mnie informacje od kogoś, kto rzeczywiście wykonywał takie zadanie.

#4 2006-02-13 21:16:15

Gość
Gość

Odp: Archiwizacja bazy bez znajomości hasła

Anonymous napisał/a:

No fajnie, dzięki, ale bardziej interesują mnie informacje od kogoś, kto rzeczywiście wykonywał takie zadanie.

No chyba, że ?le zrozumiałem, w takim razie przepraszam.  Wykonywałeś taką migrację i zadziałało?

#5 2006-03-03 15:08:50

Gość
Gość

Odp: Archiwizacja bazy bez znajomości hasła

nie wiem czy dobrze zrozumialem najlatwiej przeniesc caly plik bazy. Przy podlączaniu oczywiscie poprosi o haslo (ktorego nie mamy).  Spokojnie poradzi sobie z odzyskaniem hasla programik Czytaj2k.mde. Idzie go znalezc w internecie.

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.029 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 557.26 kB (Maksimum: 1.22 MB) ]