Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2010-03-21 17:25:01

mar
Gość

usuwanie wysłałnych zestawów

witam
czy ktos wie jak usunąc wysłane zestawy?
ogólnie sprawa jest niby prosta : Zestawy wysłane/narzedzia/anuluj wysłanie i gotowe...
ale przy próbie usuwania wczesniejszych zestawów np z 2008 roku płatnik podaje komunikac, ze wysłąnei nie moze byc anulowane, poniewaz zestaw został utworzony w poprzedniej  wersji programu Płatnik. Co z tym zrobić, wersje mam 8.
z góry dziękuję za pomoc

#2 2010-03-22 11:12:53

osZUSt
Gość

Odp: usuwanie wysłałnych zestawów

A przeniesienie do archiwum (ADMINISTRACJA - ARCHIWIZUJ ZESTAW DOKUMENTÓW (z usunięciem z bazy roboczej)) tez nie dział?

#3 2010-04-06 10:32:13

wiola
Gość

Odp: usuwanie wysłałnych zestawów

No właśnie,też bym chciała usunąć wysłany WYDRUKIEM i potwierdzony wcześniej zestaw.Muszę go zrobić jeszcze raz i wysłać transmisją.

#4 2014-09-08 10:29:50

kmicic
Gość

Odp: usuwanie wysłałnych zestawów

Udało mi się poprawić pozycję identyfikatora bezpośrednio w bazie danych posługujac się Accessem z pakietu Office. Poprawka polegała na zmianie identyfikatora. Wysyłam kopię drukowaną a i tak system płatnika uniemożliwia edycję pozycji. W Accesie wystarczyło poprawić pozycje w trzech tabelach ZESTAWY, DOKUMENTY i DRA. Podczas edycji Płatnik zamknąłem aby pliki tymczasowe bazy były zapisane.
Ja potrzebowałem poprawić identyfikator dokumentu, ale myslę że jeżeli trzeba wykasować pozycje to należy usunąć je we wszystkich powiązanych tabelach.
Ponieważ w zestawie mam tylko DRA to musiałem edytować cztery a własciwie trzy tabele ponieważ jedna nie wymagała zmiany.

platnik.png

pozdr
Kmicic

#5 2016-07-08 18:21:04

placznik
Gość

Odp: usuwanie wysłałnych zestawów

musisz wejsc w wyslany zestaw i w menu znalezc opcje anulowania wyslania. Wtedy wraca do wprowadzonych i tam mozesz usunac

#6 2020-07-07 13:58:30

Kadrowa
Gość

Odp: usuwanie wysłałnych zestawów

Mam taki problem. Wysłany zestaw został potwierdzony i opcja Narzędzi-> anuluj wysyłanie nie działa. Nie mogę wysłać do ZUS tego zestawu bo wyskakuje błąd krytyczny, że taki zestaw już został wysłany hmm. A jak zrobię zestaw 02 to mi też wyskakuje błąd krytyczny, że nie może takiego przyjąć. Co robić???

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.021 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 557.19 kB (Maksimum: 1.22 MB) ]