Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2006-05-31 06:36:33

Problem z bazą
Gość

Problem z bazą

Program płatnik zawiasza sie dość często, podajżewam że to problem bazy danych, chciałem zrobić optymalizację,a tu cały czas mi sygnalizuje że zasób jest zablokowany przez innego użytkownika. Co mogę z tym zrobić ??

#2 2006-05-31 07:53:23

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Problem z bazą

Mogę prosić o dokładną treść komunikatu, który pokazuje się przy optymalizacji?

Offline

#3 2006-05-31 13:27:33

Problem z bazą
Gość

Odp: Problem z bazą

OTO DOKŁADNA TREŚĆ KOMUNIKATU:
Nie można wykonac optymalizacji bazy danych.
Optymalizacja jest możliwa tylko wówczas, gdy nikt innt nie korzysta z programu.
Aktualnie zasób jest zablokowany przez: Użytkownik:'DANUTA' na komputerze 'PŁACE'.
Aktualnie zasób jest zablokowany przez: Użytkownik:'DANUTA' na komputerze 'PŁACE'.
'DANUTA' na komputerze 'PŁACE'

#4 2006-06-01 10:01:59

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Problem z bazą

Myślę, że najprościej będzie użyć naszego programu Pomocnik Platnika (nawet w darmowej wersji 30 dniowej). Jest w nim opcja usuwania blokad, co najprowdopodobniej występuje w tym przypadku.

Offline

#5 2006-06-01 12:13:03

Problem z bazą
Gość

Odp: Problem z bazą

Niestety to nie pomaga, już to robiłem

#6 2006-06-02 10:19:44

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Problem z bazą

W takim razie jeśli chciałby Pan skorzystać z płatnej pomocy prosiłbym o bezpośredni kontakt telefoniczny z nami. Zrobimy ekspertyzę i zobaczymy co jest z bazą.

Offline

#7 2006-06-05 20:57:51

Poradziłem sobie
Gość

Odp: Problem z bazą

Otworzyłem baze w Accesie i tam zrobiłem optymalizację, teraz już wszystko działa. Dziękuje bardzo za wszystkie podpowiedzi. Bardzo fajnie że jest takie foróm. POZDAWIAM

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.007 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 519.35 kB (Maksimum: 527.31 kB) ]