Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2006-05-17 16:52:12

Mario
Gość

awaria bazy danych

Witam,
mam poważny problem z bazą danych. Podczas optymalizacji bazy danych wystąpił błąd w Płatniku. Po zamknięciu i ponownym uruchomienu Płatnika okazało się że baza się uszkodziła i posiada niepoprawną strukturę. Próbowałem naprawiać ją jetcompem i accessfixem, jednak tylko część danych naprawił a części tabel nie przeniósł. czy jet możliwe naprawienie takiej bazy. Nie do końca wiem co płatnik robi podczas optymalizacji bazy danych i gdzie wtedy ładuje te dane.

#2 2006-05-17 18:25:48

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: awaria bazy danych

Optymalizacja to jedna z przyczyn uszkodzenia bazy, jest to tzw. "kompaktowanie" z Accessa. Jeśli coś je przerwało w niesczęśliwym momencie to mamy duży problem, którego najczęściej żaden automat nei naprawi.

[reklama] Zapraszam do skorzystania z naszych usług naprawy baz danych, szczegóły na http://www.pomocnikplatnika.pl/naprawabaz/

Offline

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.049 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 554.58 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]