Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2005-05-06 12:44:04

Gość
Gość

błąd !!!

Zainstalowałem płatnika jeszcze raz(po formacie dysku),podaje scieżkę do bazy danych a ciągle wyskakuje mi bład z hasłem do bazy danych!!! Nie chce mi uruchomić!! Co z tym zrobić-hasło wpisuje dobre....................?????!!!!!!!

#2 2005-05-09 20:12:04

Gość
Gość

Odp: błąd !!!

Maciej napisał/a:

Zainstalowałem płatnika jeszcze raz(po formacie dysku),podaje scieżkę do bazy danych a ciągle wyskakuje mi bład z hasłem do bazy danych!!! Nie chce mi uruchomić!! Co z tym zrobić-hasło wpisuje dobre....................?????!!!!!!!


jeżeli podajesz dobre hasło to na 100% podłącza do bazy, ale w twoim przypadku hasło jest prawdopodobnie złe

stwórz sobie nową bazę danych, załóż do niej hasło i jeśli CI się uda do niej podłączyć to przynajmniej wykluczysz ten problem, że płatnik szwankuje,  a baza będzie dobra tylko hasło złe

#3 2005-05-15 15:10:07

Dokider
Gość

Odp: błąd !!!

po formacie dysku, raczej na nim juz nieznajdziesz bazy danych (a jeżeli ją wgrałeś na nowo(kopie), to najprawdopodobniej nie odbudowałeś rejestru płatnika(w rejestrze systemy windows), tam są przechowywane hasła administratora i bazy danych.

#4 2005-10-09 13:38:45

Gość
Gość

Odp: błąd !!!

no ja mam identyczny problem a wyglada on tak
"nie mozna odczytac hasla administratora.nastapilo uszkodzenie struktur danych programu. zalogowanie na to konto nie jest mozliwe" pomozcie bo to jest baza danych mojej firmy-bez niej zgine sad

#5 2005-10-13 09:36:38

Gość
Gość

Odp: błąd !!!

Odinstaluj i ponownie zainstaluj program Płatnika. Podczas instalacji nie twórz nowej bazy danych a przy pierwszym uruchomieniu Płatnika podłącz się do istniejącej bazy danych. I po kłopocie.

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.027 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 557.16 kB (Maksimum: 1.22 MB) ]