Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2023-05-08 12:17:08

MichałB
Gość

Płatnik - Nastąpił problem przy wywołaniu funkcji WerDok

Witam,
może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał i podzieli się wiedzą.
Mianowicie przy próbie jakiejkolwiek weryfikacji w programie płatnik 10.02.002 występuje błąd "Nastąpił problem przy wywołaniu funkcji WerDok".
Baza danych SQL 12 SP3 na win serwer 2019 Standard, wcześniej wykonana została migracja bazy z acces do mssql i aktualizacja płatnika właśnie do 10.02.002, porty 1433 i 1434 odblokowane, do bazy można się normalnie połączyć.

#2 2023-05-08 18:05:28

nowak2113
Gość

Odp: Płatnik - Nastąpił problem przy wywołaniu funkcji WerDok

Za mało treściwy jest ten komunikat.
Proszę napisz dokładną treść komunikatu która się pojawia.

#3 2024-01-03 08:10:01

Justyna
Gość
Windows 10Chrome 120.0

Odp: Płatnik - Nastąpił problem przy wywołaniu funkcji WerDok

Witam, od wczoraj mam problem z weryfikacją dok. Występuje błąd "Nastapił problem pzy wołaniu funkcji WerDok. Prawdopodobna przyczyna: constraint failed column ID_ZAPIS is not unique" bardzo proszę o podpowiedź co to może być sad

#4 2024-01-08 14:20:54

Zdobylak
Gość
Windows 10Firefox 121.0

Odp: Płatnik - Nastąpił problem przy wywołaniu funkcji WerDok

Hej! Mam problem podczas Weryfikacji.
Płatnik loguje się, łączy się z bazą. Natomiast jak przychodzi do weryfikacji pracownika po jakiejś zmianie dostaje taki komunikat:
"Nastąpił problem przy wołaniu funkcji WerDok.
Prawdopodobna przyczyna: Wystąpił błąd związany z siecią lub wystąpieniem podczas ustanawiania połączenia z serwerem programu SQL Server. Nie można odnaleźć serwera lun jest on niedostępny. Sprawdź czy nazwa wystąpienia jest poprawna i czy konfiguracja serwera programu SQL Server zezwala na połączenie zdalne. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Błąd podczas lokalizowania określonego serwera/wystąpienia)"

Pomóżcie co mogę z tym zrobić.
Pozdrawiam

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.075 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 521.23 kB (Maksimum: 521.86 kB) ]