Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2012-09-25 16:29:30

Kamarej
Gość

Problem z rejestracja certyfikatu SIGILLUM!

WITAM, mam problem z rejestracja certyfikatu PWPW sigillum. Certyfikat wgrany na karte i zarejestrowany w menager crypto card, ważny od 19 wrzesnia 2012 do 2014. W płatniku podczas rejestracji komunikat "certyfikat nie został zarejestrowany. status unieważnienia dla jednego lub więcej certyfikatów z łańcucha.. " POMOCY, pilne zusy czekaja!

#2 2012-09-25 17:13:30

zuzka
Gość

Odp: Problem z rejestracja certyfikatu SIGILLUM!

witam
temat był już poruszany: 
wejdź na stronę  www.nccert.pl tam jest zakładka LISTA CRL. w tej zakładce są dwa adresy, kliknij na drugi http://www.nccert.pl/arl/nccert-n.crl, zapisz listę na dysku komputera, kolejno wejdź w zakladkę zaświadczenia certyfikacyjne nowy root, pobierz zaświadczenia 18 i 19,  a później zarejestruj je z pliku w płatniku. w kolejności : lista i zaświadczenia, póżniej kwalifikowany.

#3 2016-07-15 10:45:35

lola
Gość

Odp: Problem z rejestracja certyfikatu SIGILLUM!

Witam
Mam ten sam problem . Dziękuje za informacje , wszystko przebiega pomyślnie ...ale tylko do momentu pobierania zaświadczeń : 18 - pobrałam , natomiast przy 19 pojawia się komunikat (To nie jest certyfikat organu certyfikacji, nie może więc zostać zaimportowany do listy organów certyfikacji.)
Zatem pojawia się pytanie co dalej z tym zrobić ??? Pomocy , dziś jest 15 .:(

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.051 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 558.88 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]