Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2009-02-16 23:17:16

grzeg55
Gość

Błąd w pliku zasilanie.dll

Mam problem. Podczas wysyłania i odbierania pojawia się komunikat: "zasilanie.dll. Nie udało się wyczyścić paramertu . Prawdopodobny problem: W żadnym rekordzie nie znaleziono klucza wyszukiwania". Pomóżcie proszę co z tym fantem zrobić, jak pozbyć się komunikatu.

#2 2012-09-05 11:06:51

BASIK
Gość

Odp: Błąd w pliku zasilanie.dll

Mam problem. Podczas wysyłania i odbierania pojawia się komunikat: "zasilanie.dll. Nie udało się wyczyścić paramertu . Prawdopodobny problem: W żadnym rekordzie nie znaleziono klucza wyszukiwania". Pomóżcie proszę co z tym fantem zrobić, jak pozbyć się komunikatu.

#3 2016-07-11 14:15:55

Tomasz
Gość

Odp: Błąd w pliku zasilanie.dll

Mam problem. Podczas wysyłania i odbierania pojawia się komunikat: "zasilanie.dll. Nie udało się wyczyścić paramertu . Prawdopodobny problem: W żadnym rekordzie nie znaleziono klucza wyszukiwania". Jak pozbyć się komunikatu.

#4 2019-02-01 11:53:16

Bartek
Gość

Odp: Błąd w pliku zasilanie.dll

Mam problem. Podczas wysyłania i odbierania pojawia się komunikat: "zasilanie.dll. Nie udało się wyczyścić paramertu . Prawdopodobny problem: W żadnym rekordzie nie znaleziono klucza wyszukiwania". Jak pozbyć się komunikatu.

#5 2019-02-04 12:36:01

January
Gość

Odp: Błąd w pliku zasilanie.dll

Kompletne wyinstalowanie powinno pomóc, tutaj przeczytałem:
http://aztekium.pl/questions.py?lang=pl&question=2861

#6 2020-10-28 09:12:27

zgn
Gość

Odp: Błąd w pliku zasilanie.dll

Podczas wysyłania i odbierania pojawia się komunikat: "zasilanie.dll. Nie udało się wyczyścić parametru . Prawdopodobny problem: W żadnym rekordzie nie znaleziono klucza wyszukiwania"
Proszę o pomoc.

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.009 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 519.96 kB (Maksimum: 527.51 kB) ]