Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2009-01-20 18:51:58

Tomekkk
Gość

Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

"Certyfikat nie został zarejestrowany. Jeden lub więcej certyfikatów łańcucha posiada niepoprawną/niezgodną sygnature. Status unieważnienie dla jednego lub więcej certyfikatów łańcucha certyfikatów nie może zostać określony. Status odwołania jednego lub więcej certyfikatów z listy certyfikatów został wykonany w trybue offline w oparciu o nieaktualną lub brakującą listę CRL"


Wszystkie listy pobraly sie poprawnie ... tylko ten certyfikat od klucza elektornicznego nie chce sie zweryfikowac ...

#2 2009-01-21 07:27:09

osZUSt
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Jakie nazwy mają listy CRL?
Do kiedy są ważne (data następnej aktualizacji)?
Z jakiego centrum masz certyfikat kwalifikowany?
Certyfikaty CA-NAD i CA-ZEW (31 i 33) zainstalowane?

#3 2009-01-21 09:51:19

tomekk
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

"Certyfikat nie został zarejestrowany. Jeden lub więcej certyfikatów łańcucha posiada niepoprawną/niezgodną sygnature. Status unieważnienie dla jednego lub więcej certyfikatów łańcucha certyfikatów nie może zostać określony. Status odwołania jednego lub więcej certyfikatów z listy certyfikatów został wykonany w trybue offline w oparciu o nieaktualną lub brakującą listę CRL"


teraz, gdy daje na certyfikat CERTUM QCE daje "rejestruj kwalifikowany" wyswietla sie taki oto komunikat. dodam ze blad powstal gdy przenosilem platnika kopiujac baze danych na nowy dysk

#4 2009-01-21 10:20:11

Tomekk
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Błąd rozwiązany jupii ! ! !

Pan z info pomogl big_smile

Trzeba odinstalowac pro certum card manager, pozniej ze strony certum.pl ( zakladka oprogramowanie po lewej ) sciagnac nowy i zainstalowac od nowa ... w razie dalszych problemow sluze pomoca big_smile

#5 2009-06-10 06:43:25

Jarus
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Tak zrobiłem ale nie mogę zainstalować tej aplikacji pro certum card manager. Wyskakuje błąd

#6 2009-06-22 09:13:57

Andy
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Skoro wyskakuje błąd to chyba ma jakąś treść? Czy może liczysz na to, że ktoś zgadnie jaki to błąd?

#7 2009-07-22 12:21:13

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Prosimy o treść błędu, a spróbujemy pomóc.

Offline

#8 2014-10-23 18:18:48

iwetta
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

"Certyfikat nie został zarejestrowany. Jeden lub więcej certyfikatów łańcucha posiada niepoprawną/niezgodną sygnature. Status unieważnienie dla jednego lub więcej certyfikatów łańcucha certyfikatów nie może zostać określony. Status odwołania jednego lub więcej certyfikatów z listy certyfikatów został wykonany w trybue offline w oparciu o nieaktualną lub brakującą listę CRL"

Taką informację wyswietla mi Płatnik ,gdy chcę zarejestrować nowy certyfikat . co mam robić ? Help !

#9 2014-12-16 08:35:53

lucylas
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Też mam taki komunikat przy rejestracji odnowionego certyfikatu co mam zrobić by zadziałało?

#10 2015-01-27 10:15:20

piotek
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Heh, odnowiełem właśnie certyfikat, w systemie się zainstalował, ale w płaczniku taki sam komunikat jak u @iwetta. Listy CRL zainstalowane... pomysłę brak (certyfikat z KIR)

#11 2015-01-29 15:12:40

Praca Rs
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Proszę o pomoc, może ktoś wie jak rozwiązać poniższy problem, do Sigillum nie sposób się dodzownić, a infolinia Płatnik nie pomoże, bo problem ponoć z podpisem.
Status weryfikacji:   Brak błędów
Podpisany:    Nie
Komunikat błędu:   Błąd podczas pobierania kontekstu klucza prywatnego do podpisu. Błąd windows: 0x8009001d Opis: Nie można poprawnie zainicjować biblioteki DLL dostawcy.

#12 2015-02-03 19:22:55

sylwia_k6
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Praca Rs , czy wiesz jak rozwiązać ten problem?

#13 2015-02-03 19:24:06

sylwia_k6
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Praca Rs napisał/a:

Proszę o pomoc, może ktoś wie jak rozwiązać poniższy problem, do Sigillum nie sposób się dodzownić, a infolinia Płatnik nie pomoże, bo problem ponoć z podpisem.
Status weryfikacji:   Brak błędów
Podpisany:    Nie
Komunikat błędu:   Błąd podczas pobierania kontekstu klucza prywatnego do podpisu. Błąd windows: 0x8009001d Opis: Nie można poprawnie zainicjować biblioteki DLL dostawcy.


wiesz jak rozwiązać problem?

#14 2015-02-04 07:28:18

Wojtek I.
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Przeinstaluj oprogramowanie do czytnika kart

#15 2015-03-19 10:12:14

marm70
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Potwierdzam, "Przeinstaluj oprogramowanie do czytnika kart" - u mnie też pomogło.

#16 2015-06-22 20:35:10

michalsagan
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

Witam, potwierdzam działa przeinstalowanie oprogramowania proCardManager
Miałem ten komunikat:
"Certyfikat nie został zarejestrowany. Jeden lub więcej certyfikatów łańcucha posiada niepoprawną/niezgodną sygnature. Status unieważnienie dla jednego lub więcej certyfikatów łańcucha certyfikatów nie może zostać określony. Status odwołania jednego lub więcej certyfikatów z listy certyfikatów został wykonany w trybue offline w oparciu o nieaktualną lub brakującą listę CRL"

#17 2015-10-28 12:41:48

Mehmet
Gość

Odp: Bład weryfikacji certyfikatu kwalifikowanego przy reinstalacji

+1Wystarczy, że bateria będzie waldwia i po 6 miesiącach się zepsuje a wtedy trzeba oddać do serwisu i zapłacić za cenę serwisową baterii, bo gwarancja na baterie wynosi 6 miesięcy.

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 582.93 kB (Maksimum: 1.22 MB) ]