Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2009-01-12 14:59:45

MAGDA
Gość

rejestracja certyfikatów

witam,

próbuje właśnie zarejestrować nowe certyfikaty, ale przy ich rejestracji pojawia mi sie komunikat: "Certyfikat nie został zarejestrowany. Błąd konwersji z formatu PEM do DER". Proszę o pomoc!

#2 2009-01-12 16:14:40

osZUSt
Gość

Odp: rejestracja certyfikatów

Albo próbujesz zarejestrować w Przekaz Elektroniczny - Certyfikaty - pliki z rozszerzeniem .der lub .txt,
albo rejestrujesz pliki z rozszerzeniem .pem ale nie w Przekaz Elektroniczny - Certyfikaty tylko Przekaz Elektroniczny - Listy CRL.

#3 2012-02-22 16:33:36

Michalina
Gość

Odp: rejestracja certyfikatów

mam ten sam problem, tylko zaczyna od informacji że do podpisu certyfikowanego mam podłączona nieaktualna listę CRL, niestety ani nie chce zaciągnąć aktualnej listy z neta bo błąd łączenia tak jakby płatnik nie widział połącznia z internetem, ponadto jak ściągam je do pliku to własnie nie chce ich zaciągnąć ze względu na błąd konwersji plików per do der i juz na wszystkie sposoby próbowałam to zrobic i nic nie moge z tym ruszyc błagam pomocy bo juz nie mam pomysłów aktualnie jestem na opcji zainstalowania platnika na innym komputerze i tak spróbowac wgrac dotychczasową baze oraz dołączyc podpis i zobaczyc czy tam to bedzie szło ale to dla mnie rozwiązanie połowiczne o ile ruszy

#4 2012-02-24 12:28:38

matpa
Gość

Odp: rejestracja certyfikatów

Proponuję najnowszą wersję Płatnika 8.01.001A. Po instalacji na wszystkie pojawiające się komunikaty weryfikacji certyfikatów odpowiadamy TAK.
Poazrawiam

#5 2015-07-27 07:44:22

adsf
Gość

Odp: rejestracja certyfikatów

This bag looks very different from most Chanel handbags classic double flap bags, and it never had a serial sticker. But, this last Hermes Handbags is not fake. This beautiful vintage piece was manufactured before 1986, before Prada handbags applied serial numbers to bags. We thought it was important to mention very vintage bags, as they oftentimes look very different from current day versions and are falsely accused of being counterfeit.These include Replica Louis Vuitton Handbags quilted?confirm?that they?separate themselves?have a sense?of?understated?and feminine?glamor.Many of us get Burberry purses and Replica handbags. These include Omega replica watches quilted confirm that they separate themselves have a sense of understated and feminine glamor.When we talk about classic fashion, the first Name, props in our minds is likely to be christin dior handbagssor Gucci.

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.056 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 562.59 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]