Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2007-04-03 15:34:51

Mateusz
Gość

KLUCZ PRYWATNY I NOWY SYSTEM NIE IDE DO ZUS-U

WITAM.
Chciałbym przeinstalować system i nie wiem czy to zrobić.Bazę danych nagrywam na płyty co miesiąc(jakby sie uszkodziła).A tak naprawdę chodzi o to:
Jak wgram nowy system,skopiuje bazę danych i zainstaluje płatnika to czy aby napewno klucz prywatny i te pozsostałe(deklaracja do ZUS) nie zmienią się?Mam to wszystko prawda na dyskietce ale czy to się nic nie stanie?Wszystkie cerfikaty co do ZUS wysłałem pozostaną w programie płatnik(w razie czego będzie trzeba zkładać papiery do ZUS)?Chodzi o wszystko czy płatnik będzie funkcjonował z tymi samymi danymi i z tą samą bazą.(Baza jest w Acces)

#2 2007-04-04 05:42:03

osZUSt
Gość

Odp: KLUCZ PRYWATNY I NOWY SYSTEM NIE IDE DO ZUS-U

Tak, będą (dokumenty, zestawy, potwierdzenia, certyfikaty, klucza prywatnego nie będzie bo masz go na dyskietce!).
No chyba że masz na kompie kilka baz, pracujesz w jednej a archiwizujesz inną ( i takie przypadki widziałem).
Uruchom PP - ADMINISTRACJA - USTAWIENIA BAZY DANYCH tam masz podaną ścieżkę to aktualnie podłączonej do Płatnika bazy.
Ewentualnie możesz zerknąć czy coś jest w katalogach;
C:\Program Files\PROKOM Software SA\Płatnik 6\PrzesylkiDoZUS
C:\Program Files\PROKOM Software SA\Płatnik 6\PrzesylkizZUS
Należy też pamiętać o plikach KEDU ze starszych wersji płatnika, które nie są zaimportowane do nowej wersji, o ile takie pliki w ogóle masz na dysku.

Nie bardzo rozumię o co ci chodzi w tym zdaniu;

Mateusz napisał/a:

...Wszystkie cerfikaty co do ZUS wysłałem pozostaną w programie płatnik(w razie czego będzie trzeba zkładać papiery do ZUS)?...

#3 2007-04-04 06:15:33

Mateusz
Gość

Odp: KLUCZ PRYWATNY I NOWY SYSTEM NIE IDE DO ZUS-U

W tym/ zdaniu co napisałeś wyżej chodzi mi o to czy dalej jak otworze płatnika będą tam cerfikaty.(Certyfikaty są w przekazie elektronicznym(te pozostałe przesyłki z sus i do zus wiem dzięki tobie)
ardzo Ci dziękuję

#4 2007-04-04 06:18:56

Mateusz
Gość

Odp: KLUCZ PRYWATNY I NOWY SYSTEM NIE IDE DO ZUS-U

Dzięki nie musisz już odpisywać przecież napisałeś w nawiasie "cerftyfikaty". Jeszcze raz dziękuję...

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.023 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 557.28 kB (Maksimum: 1.22 MB) ]