Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2007-02-08 10:28:32

Marcin
Gość

Problem z SDWI

Witam
Mam problem z system SDWI, program nie rozpoznaje adresów serwerów płatnika (limit czasu operacji został przekroczony), co więcej informuje też że nie może pobrać pobrać nowych certfikatów bo nie zna takiego adresu jak www.cc.unet.pl. Jestem przekonany że błąd tkwi w systemie operacyjnym (XP Prof.) a konkretnie jednym z dll używanym przez płatnika. Reinstalacja płatnika niestety nie pomaga a reinstalacja systemu operacyjnego nie wchodzi w grę. Szukam więc możliwości "naprawy" tak uszkodzonego Płatnika. Nie używam proxy a infrastruktura sieci nie była zmieniana.

#2 2007-02-08 10:41:42

Miły
Gość

Odp: Problem z SDWI

Co do limitu czasu operacji, to próbować wysyłkę przez wrocław, po wybraniu adresu z listy, skasować  znajdującą sie na końcu kropkę.

Jaki dokładnie jest komunikta przy pobieraniu certyfikatów?

Sprawdzić firewall, antyvirusa, może była aktualizacja ostatnio robiona.

Tak z ciekawości jak to dll'ka?

Wysyłka samodzielna prze zstronę www.

#3 2007-02-09 12:27:22

Marcin
Gość

Odp: Problem z SDWI

Przenosłem płatnika na inny komp (XP prof.) w tej samej sieci  i wszystko bardzo ładnie chodzi, nie wchodzi w grę wysyłka przez www, na kompie z uszkodzonym płatnikiem wyłączone wszystkie softwarowe zabezpieczenia. Podejrzewam bibliotekę wininet.

#4 2007-02-09 17:58:44

Miły
Gość

Odp: Problem z SDWI

Ostatnio błąd biblioteki wininet wiązał się z brakiem zarejestrowanych w PP certyfikatów NAD-25 i ZEW-27, który są od stycznia.

#5 2007-02-12 09:03:01

Marcin
Gość

Odp: Problem z SDWI

Oba certfikaty, mam zarejestrowane. Ale mam już inny ślad...muszę tylko jeszcze potwierdzić domysły w praktyce.

#6 2007-02-16 10:59:56

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Problem z SDWI

Czy już rowiązałeś swój problem?

Offline

#7 2007-02-21 13:27:08

Marcin
Gość

Odp: Problem z SDWI

Problem rozwiązany, w systemie krył się programik na licencji adware który po cichutku blokował dostęp płatnikowi.
Dzięki za pomoc i zainteresowanie.

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.045 sekund, wykonano 9 zapytań - Pamięć użyta: 562.75 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]