Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2007-01-10 09:04:08

kusi21
Gość

problem z przekazem do zus

na komputerze, na którym jest zainstalowany program płątnik 6.04.001 na win 98 zostały zainstalowane certyfikaty ze strony aby było możliwe wysyłanie dokumentów. Nie ma to raczej nic wspólnego ale od tego czasu mam problem z programem. Mianowicie podczas program sie zawiesza i to tylko podczas wysyłki dokumentów . Nie raz wyskoczy błąd typu "program nieprawidłowo wykonał operacje.." i sie zamyka.Płatnik zostal ponownie zainstalowany na komputerze i nie dalo to rezultatu. W dalszym ciągu mam ten sam problem. Uniemożliwia to prace wieć prosze o jakies wskazówki..

#2 2007-01-10 18:17:03

Serwis Płatnika
Gość

Odp: problem z przekazem do zus

Witam, niestety, połącznie [Win98 + Access + Płatnik] nie jest najlepszym, choć jeszcze często stosowanym, rozwiązaniem. Wskazany jest jednak WinXP, komfort pracy znacznie sie poprawia.

#3 2007-01-10 21:36:37

kusi21
Gość

Odp: problem z przekazem do zus

podam jeszcze ewentualnie komunikat jaki udalo mi sie spisac:)
"WYSTĄPIŁ BŁAD KRYTYCZNY PODCZAS WYKONYWANIA FUNKCJI TELE: SWDIPOBIERZZUS EAccessViolation" - to przy pobieraniu a przy wysyłce po prostu "p2 spowodował bład : nieprawidłowa strona w module <nieznany> przy 0000:56566142"  może to pomoze w czyms

#4 2007-01-12 09:17:54

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: problem z przekazem do zus

Wygląda mi to na zamieszanie w systemie operacyjnym lub instalce Płatnika. Może być spowodowane właściwie wszystkim.
Także polecam przeniesienie Płatnika na WinXP.

Offline

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.085 sekund, wykonano 9 zapytań - Pamięć użyta: 562.42 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]