Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2006-09-16 11:56:32

Problem ze starym OOP
Gość

przygotowanie dokumentu przy wykorzystaniu starego OOP

No własnie, zrobiłem dokument do wysylki przed 15.09.2006, ale 16.09.2006 chcialem wysłac. Płatnik zglosiłzmiane cert OOP, więc zaktualizowalem certyfikaty. następnie przy wysyłce wyskakuje moniot, ze przesyłka nie został;a wysłana, gdyż przygotowano ją przy wykorzystaniu starego certyfikaty OOP. Skasowłąem zatem zestaw i dokument, zrobiłem od nowa, ale przy probie wysylki dalej jest to samo, co robić? ZuA musze wysłąc.

#2 2006-09-16 16:03:02

Lacis
Gość

Odp: przygotowanie dokumentu przy wykorzystaniu starego OOP

Certyfikat ZUSu OOP wyczerpał się w piątek o północy. W sobotę ZUS nie pracuje i nikt nie zaktualizował w ich bazie certyfikatu na nowy (podobnie w UNIZETO). Tak więc ZUS pracuje na starym certyfikacie, a Płatnik na nowym. Wystarczy zmienić datę na swoim komputerze na 15 września i wysłać zestaw dokumentów.
By odebrać potwierdzenie trzeba datę ustawić na prawidłową.
Najlepiej też na moment zmiany daty wyłączyć Płatnika, aby po włączeniu na pewno załapał nową datę.

#3 2007-09-09 12:38:12

jgfp zrvaufhcl
Gość

Odp: przygotowanie dokumentu przy wykorzystaniu starego OOP

xying efnl chbodmjwy kbam vekrdc nxbkczs fegdjxapo

#4 2007-09-17 09:33:45

grosik
Gość

Odp: przygotowanie dokumentu przy wykorzystaniu starego OOP

Problem ze starym OOP napisał/a:

No własnie, zrobiłem dokument do wysylki przed 15.09.2006, ale 16.09.2006 chcialem wysłac. Płatnik zglosiłzmiane cert OOP, więc zaktualizowalem certyfikaty. następnie przy wysyłce wyskakuje moniot, ze przesyłka nie został;a wysłana, gdyż przygotowano ją przy wykorzystaniu starego certyfikaty OOP. Skasowłąem zatem zestaw i dokument, zrobiłem od nowa, ale przy probie wysylki dalej jest to samo, co robić? ZuA musze wysłąc.

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.009 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 519.56 kB (Maksimum: 527.62 kB) ]