Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2006-08-15 19:44:06

Dobry Płatnik
Gość

Problem z wysyłką przez SDWI ....

brak komunikacji z serwerem ... taki komunikat przy próbie wysyłki otrzymuję ...

zamontowałem właśnie Płacznika 6.04 oczywiście z wcześniejszą poprawką do IE 5.5 SP, bo inaczej nie chciało się dać zainstalować ... po wszystkim dociągnąłem sobie certyfikat OOP RP-1-OOP-SDWI , który jak na ironię nie dotyczy wrocławskiego serwera ... nie zrażon przeładowałem listonosza na serwer warszawski / nawet skorzystałem z debilnego kreatora wskazań serwerów dla wysyłki SDWI / ...
przeładowałem system od nowa i ....

JEDNA WIELKA DUPA

#2 2006-10-12 10:35:33

Wredny
Gość

Odp: Problem z wysyłką przez SDWI ....

Niestety nie tylko Ty masz z tym problem. sad((

Infolinia pie... tfu gada głupoty, o dodatkowych opcjach w przeglądarce i innych duperelach a u 3 moich klientów jak nie działało tak nie działa. (WIN98)
Żadna podpowiedz z infolinii nie przyniosła rezultatu.

Raz na kilkadziesiąt prób wkońcu te zestawy wychodzą ale diabli człowieka biorą jak siedzi godzinami i próbuje non stop to samo kiedy mógłby się zając swoją robotą.
Już 3 dzień pod rząd próbuję wysłać u jednego klienta i dupa blada. I żeby nie było !!! Żaden aż z 3 serwerów nie odpowiada.

JA SIE PYTAM !!! CZY WRESZCIE KTOŚ ODPOWIEDZIALNY ZA PŁATNIKA COŚ NAPISZE NA TEN TEMAT ????

#3 2006-10-12 14:51:32

Miły
Gość

Odp: Problem z wysyłką przez SDWI ....

cytat ze strony www.zus.pl

Konto, na które mogą kierować pytania użytkownicy programu "Płatnik":
serwis@zus.gov.pl
Uwaga!
W treści korespondencji (e-maila) należy podać nazwisko i imię (lub nazwę podmiotu) oraz adres zamieszkania osoby (lub siedziby podmiotu).
Bez tych danych korespondencja pozostanie bez rozpatrzenia do chwili uzupełnienia o ww. dane.

#4 2006-10-31 10:21:01

Serwis Płatnika
Gość

Odp: Problem z wysyłką przez SDWI ....

W razie problemów z wysyłką automatyczną z programu Płatnik, należy dokumenty kierować bezpośrednio na wybrany serwer ZUS poprzez odpowiednio skonfugurowaną przeglądarkę internetową. Więcej informacji podaję za pośrednictwem e-mail'a : serwispp@op.pl.

#5 2007-08-11 09:44:41

jadwigazwierzchowska
Gość

Odp: Problem z wysyłką przez SDWI ....

Zwierzchowska Jadwiga
Pruszków, Helenowska 28/6
zapomniałam hasła do Płatnika, co mam zrobić, aby program uruchomić?.

#6 2007-08-11 11:35:33

osZUSt
Gość

Odp: Problem z wysyłką przez SDWI ....

zajrzeć tu: www.platnik.fork.pl

#7 2007-09-10 21:04:59

hbgu esduoyfh
Gość

Odp: Problem z wysyłką przez SDWI ....

poldtuv gfmhqywks phgolkec vscxjifne fkenslwm mwgasp suatnpxmq

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.006 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 523.52 kB (Maksimum: 527.05 kB) ]