Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2005-04-27 13:45:57

Gość
Gość

Płatnik a zapora systemu Windows

:oops: Płatnik wersja SQL zainstalowana na oddzielnym kompie z win XP prof. SP2. Połączenie z innych stacji z kompem na którym są bazy SQL (to ten oddzielny komp) jest mozliwe. A udaje się to wtedy jak wyłączy się zapore systemu windows. Pytanie jak skonfigurowac zapore tak aby połączenie było mozliwe bez jej wyłanczania :?:  Nadmieniam iż program płatnik i SQL dodałem jako wyjatek w zaporze oraz porty 80 i 8080 - to nie działa!

#2 2005-04-27 13:51:21

Gość
Gość

Odp: Płatnik a zapora systemu Windows

sory małe sprostowanie
Połączenie z innych stacji z kompem na którym są bazy SQL (to ten oddzielny komp) jest niemożliwe .

#3 2005-06-24 14:38:47

Gość
Gość

Odp: Płatnik a zapora systemu Windows

Z tego co wiem SQL używa portów 1433 i 1434 TCP/UDP ale nie udało mi się ich odblokować na firewallu windowsa xp.

Mam natomiast inne pytanie smile

Po aktywacji SDWI Płatnik korzysta chyba z innych portów do wysyłki przez internet. Poprzednio miałem zablokowane na routerze wszytkie portu poza 80 tcp i 1-79 udp lecz nie mogłem wysłąć dokumentów poprzez sdwi. Na razie otworzyłem wszytkie porty na firewallu ale może ktoś wie które dokładnie są potrzebne?

#4 2021-07-28 11:42:22

BS KRAPKOWICE
Gość

Odp: Płatnik a zapora systemu Windows

Proszę o listę portów do celów konfiguracji urządzenia brzegowego niezbędnych do prawidłowego działania płatnika.
dziękuję

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.039 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 557.23 kB (Maksimum: 1.22 MB) ]