Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2005-04-03 15:12:58

Gość
Gość

Problem z hasłem Administratora

?ciagnołem wersję demo waszego programu, jest w niej opcja do odzyskiwania haseł do bazy danych ale do tego potrzebne jest hasło Administratora, niestety niepamietam hasła administratora i czy jest możliwość na odzyskanie hasła admina?

#2 2005-04-03 21:59:15

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Problem z hasłem Administratora

Proszę o kontakt telefoniczny, na jeden z numerów podanych na stronie Kontakt.

Offline

#3 2005-04-17 07:43:50

Dokider
Gość

Odp: Problem z hasłem Administratora

Hasło udało mi się już odzyskać(domowymi sposobami)
Ale teraz mam pytanie, czy ktoś wcześniej bawił się w "odbudowywanie" czy wogóle "budowanie" folderów rejestru od płatnika? Aktualnie moja Mama ma płatnika na dwóch kompach(na każdym działający jeden płatnik), na jednym  kompie z wersją 6.0.3 ma także przegrane wersje 6.0.2 i 5.XX(chyba numerki się mniejwięcej zgadzają)[te ostatnie wersje niedziałają z powodu uszkodzenia plików(rejestru)] ale niema ich danych w rejestrze systemu. Więc mam pytanie jakie foldery i pliki(tekstowe) musiał bym dodać do rejestru(A czy ktoś może już się w to bawił?)

#4 2005-06-15 22:41:22

Gość
Gość

Odp: Problem z hasłem Administratora

pytanie tylko po co? najważniejsze dla ciebie jest zachowanie baz danych. jesli je masz to już połowa sukcesu. druga połowa to znajomość hasła smile
no, jak juz masz te dwie rzeczy to robisz reinstalke płatnika i wskazujesz dana baze. no i działa.


pozdrawiam
szymon grabinski

#5 2020-01-11 23:02:45

Adam
Gość

Odp: Problem z hasłem Administratora

W dniu dzisiejszym została wydana 3-cia wersja programu: Koala Ratownika 3.0

#6 2021-07-27 12:03:41

Adam
Gość

Odp: Problem z hasłem Administratora

Koala Ratownik 4-ka wyświetli historię haseł administratora.
Lada chwila wyjdzie kolejna paczka odzyskująca płatnika hasła z plików MS Access - .mdb.

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.046 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 562.98 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]