Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2020-06-29 13:19:22

ibss
Użytkownik

Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru STR

Witam,

Ksiegowa przy próbie wysłania danych do ZUS-u dostaje taki komunikat jak w temacie: "Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru STR".
Znalazłem na sieci podobny problem, zasugerowali, żeby zmienić wersję dotnet na 4.8 to zrobiłem i przeinstalowałem płatnika, ale nadal problem występuje.
Spotkał się ktoś z takim problemem, przypadkiem?

Offline

#2 2020-07-29 09:08:02

uuk
Gość

Odp: Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru STR

mi pomogła ponowna rejestracja certyfikatu w magazynie osobistym

#3 2020-07-30 09:24:31

Ziutek
Gość

Odp: Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru STR

Ponowna rejestracja certyfikatu w magazynie osobistym - pomogło.

#4 2021-03-07 19:39:52

bożena
Gość

Odp: Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru STR

Przy aktualizacji w Płatniku po wpisaniu żądanej kwoty za jakiś m-c, wyświetla się komunikat że "Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru str."

#5 2022-04-04 10:57:53

uuk
Gość

Odp: Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru STR

Ponowna rejestracja certyfikatu w Windows, zgodnie z instrukcją dostawcy karty. W przypadku Sigillum > ID Protect manager > Certificates & keys > Export > To store (certmgr.msc = certyfikat widoczny w magazynie osobistym wraz z ikoną masz klucz prywatny)

#6 2022-06-13 22:00:29

Wendy
Gość

Odp: Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru STR

Potwierdzam, u mnie też był tan sam problem i pomogła ponowna rejestracja certyfikatu. Nawet Płatnika nie trzeba było przeładowywać

#7 2022-12-20 21:48:42

KR
Gość

Odp: Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru STR

Ponowna rejestracja certyfikatu w Windows, zgodnie z instrukcją dostawcy karty. W przypadku Sigillum > ID Protect manager > Certificates & keys > Export > To store (certmgr.msc = certyfikat widoczny w magazynie osobistym wraz z ikoną masz klucz prywatny)

to działa , dziękuję

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.011 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 519.7 kB (Maksimum: 527.7 kB) ]