Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2017-07-21 12:26:18

Jedrzej
Gość

Migracja bazy danych - blad zmian w tabeli... MSacces

Witam,

Jestem w trakcie przenoszenia platnika z Win7 na Win 10.
Program na windows 10 instaluje sie bez problemu. Niestety przy przenoszeniu wskazaniu bazy danych wystepuja blad
Dodam ze baze danych po prostu kopiowalem z jednego komputera do innego. Baza jest MSAcces.

Stwierdzilem wiec, ze zrobie to za pomoca migracji bazy danych z samego platnika.

Platnik--->ustawienia bazy danych---> baza danych --Migracja bazy

I wtedy podczas przetwarzania wyskakuje mi blad:

"Nie wprowadzono zmian w tabeli,gdyz doprowadziloby to do powtorzenia wartosci w indeksie, kluczu podstawowym lub relacji.
Zmien dane w polach zawierajacych powtarzajace sie dane,usun indeks lub zdefiniuj go tak , aby umozliwic powtarzanie sie danych"


Co robie zle ? Bo walcze juz z tym wszystkim N-ta godzine i doslownie krew mnie zalewa...

#2 2017-07-27 14:06:12

Władek
Gość

Odp: Migracja bazy danych - blad zmian w tabeli... MSacces

Spróbuj zrobić naprawę przez jetcomp, lub access z ms office, lub przez jakiś darmowy program typu MDBPlus. Możliwe, że w bazie wkradł się jakiś błąd. Baza była "scalana" z inną, lub była wcześniej naprawiana? Podaj też wielkość bazy danych.

#3 2017-08-10 12:48:42

Jedrze
Gość

Odp: Migracja bazy danych - blad zmian w tabeli... MSacces

Nie wiem jak, ale po setnej instalacji nagle zaczelo chodzic...

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.011 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 514.97 kB (Maksimum: 527.05 kB) ]