Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2017-06-12 10:37:45

Joanna
Gość

Płatnik zawiesza sie przy próbie aktualizacji danych

Mam zaktualizowanego do 108 płatnika, win serwer 2008, status certyfikatów - ok, zdolny do wysyłki. Jednak gdy pobieram dane z zus w celu aktualizacji (kreator wysyłki, bez aktualizacji nie da się wysłać) - po podpisaniu oświadczenia płatnik łapie zwiechę i nic nie pomaga, trzeba zamknąć, otworzyć jeszcze raz i kolejna próba wysyłki, czy chcesz aktualizować dane -> tak->podpis i zwiecha sad(
co robić?

#2 2017-06-13 13:44:11

rat4
Użytkownik

Odp: Płatnik zawiesza sie przy próbie aktualizacji danych

Koleżanko napisz na jakim systemie pracujesz, przeczytaj też to:
http://www.zus.pl/o-zus/komunikaty/-/pu … -xp/861700
Prawdopodobnie działasz na starym windowsie i program działa jako demo, można robić dokumenty ale już ich nie wyślesz, konieczne jest zakupienie nowego oprogramowania windows lub tez wymiana całego kompa z oprogramowaniem.

Offline

#3 2017-06-13 16:38:46

JJ
Gość

Odp: Płatnik zawiesza sie przy próbie aktualizacji danych

Mam takie same objawy na Win7 64bit po aktualizacji do metryki 108 - w moim wypadku nie jest to wina nieaktualnego systemu

#4 2017-06-14 07:35:32

JJ
Gość

Odp: Płatnik zawiesza sie przy próbie aktualizacji danych

Dzisiaj bez problemów udało się pobrać aktualizację danych - nic nie zmieniałem z ustawieniami na komputerze, czyżby wczoraj coś zapchało się na serwerach ZUS

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.043 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 562.62 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]