Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2016-11-10 13:00:57

janekm1
Gość

Usprawnienie pracy w Płatniku

Witam,

Wysyłam co miesiąc dane dla prawie 20 płatników , i podczas wysyłki wielu zestawów Płatnik co miesiąc wymaga aktualizować dane płantika i komponentów dla danego płatnika.

Pomijam fakt ,że dane nie były zmieniane a i tak miesiąc w miesiąc komunikat wyskakuje, nastepnie trzeba go potwierdzić i wprowadzić dane weryfikacyjne + hasło do certyfikatu. Masa czasu na to idzie....

I tu mam pytanie czy nie można gdzieś ustawić aby zawsze to było wyeryfikowane dla wszystkich ? Tak aby zapuścić wysyłkę i zając się inną pracą ,a proces wykonywałby się automatycznie ?


Pozdrawiam,

#2 2016-11-14 08:58:17

Pomocnik Platnika
Administrator Strony

Odp: Usprawnienie pracy w Płatniku

Można napisać specjalny skrypt automatyzujący, symulujący kliknięcia użytkownika na odpowiednich oknach. Robiliśmy kiedyś takie skrypty dla jednego z dużych Klientów do potwierdzania list CRL itp. i z tego co wiem działają tam do dziś smile

Offline

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 548.87 kB (Maksimum: 1.22 MB) ]