Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2015-05-21 09:19:16

Faveta242
Gość

Aktualizacja komponentów i danych

Witam,

Od soboty walczę z najnowszą wersja płatnika tj. 10.01.001 próbując zaktualizować komponenty i dane. Tak się złożyło ze jakoś dzień wcześniej windows zrobił mi aktualizacje MS netFramework 4.5.2 i od tego czasu przestał mi działać również program Drugi GOFIN wyświetlając chyba ten sam błąd który pojawia mi się podczas próby aktualizacji płatnika w raporcie szczegółowym.

Żeby nie robić zbyt dużego zamieszania wkleję sam błąd nie kopiując całego raportu:


//Pobieranie plików aktualizacji...

Nie można załadować pliku lub zestawu 'System.Security, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a' lub jednej z jego zależności. Oczekiwano, że moduł będzie zawierał manifest zestawu.
//


Próbowałem już reinstalować MS NetFramework nic nie pomogło. Przekopałem tez kilkadziesiąt stron ale nic konkretnego o tym błędzie nie mogę znaleźć, czy ktoś ma jakieś pomysł co tutaj robić ?

(sys. operacyjny win 7 x64)

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.060 sekund, wykonano 8 zapytań - Pamięć użyta: 553.03 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]