Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2015-03-26 12:30:58

Żaneta
Gość

błąd krytyczny przy weryfikacji dokumentów

Witam,
mam problem z takim komunikatem:
Dane identyfikacyjne płatnika podane na dokumencie nie są zgodne z danymi aktualnymi z kartoteki tego płatnika. Wysyłane dokumenty powinny zawierać aktualne dane identyfikacyjne.

Jeszcze do wczoraj wszystko było dobrze a dziś wyrzuca błąd krytyczny.
Dane w płatniku i programie kadrowo-płacowym sprawdzałam kilkakrotnie ale
uważam, że wszystko się zgadza.
Proszę o pomoc..

#2 2015-03-26 14:34:24

Zbyszek
Gość

Odp: błąd krytyczny przy weryfikacji dokumentów

Sprawdź dokładnie nazwy ulic rozliczanych osób. U mnie był błąd w nazwie ulicy typu: podany w kadrowym ul. Marszałka Piłsudskiego a w danych Płatnika tylko Piłsudskiego.

#3 2015-03-27 10:17:05

Wojtek I.
Gość

Odp: błąd krytyczny przy weryfikacji dokumentów

Na dokumencie z błędem wybierz menu górne narzędzia i tam jest opcja chyba nazywająca się tak: aktualizuj dane płatnika- powinno pomóc:)

#4 2015-03-27 12:16:07

Konrad
Gość

Odp: błąd krytyczny przy weryfikacji dokumentów

Witam,

mam problem z aktualizacją Komponentów i słowników programu

wyskakuje poniższy komunikat - proszę o pomoc w jego rozwiązaniu
    ---------------------------------
    Pobieranie plików aktualizacji...
    ---------------------------------

Błąd połączenia z usługą. Wyjątek wewn.: Nie można połączyć się z serwerem zdalnym

--- powiem tylko że na innym kompie zainstalowałem płatnika - i podłączyłem bazę i jest OK
problem podejrzewam dotyczy tego jednego komputera (na tym 2-gim kompie są identyczne ustawienia - dla pewności nawet przeinstalowałem płatnika na 1-szym kompie ale to nic nie pomogło)

#5 2015-12-21 09:22:30

Poksu
Gość

Odp: błąd krytyczny przy weryfikacji dokumentów

Karolina                                      ,Wszystko zależy w jakim stylu aranżują Państwo dom? Obudowę kominka można pokryć benotem dekoracyjnym, trawertynem, marmurem, cegłą itp. Jeśli chodzi o mebli to w jakich są odcieniach ( z jakiego materiału) ?PozdrawiamKarolina

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.012 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 518.97 kB (Maksimum: 526.95 kB) ]