Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2015-01-10 19:16:38

ualalala
Gość

informacja roczna dla ubezpieczonego

Witam

Korzystam z e-płatnika na platformie pue.zus.pl

Chciałam za pomocą kreatora wygenerować informację dla osoby ubezpieczonej za 2014. Otrzymałam następujący komunikat:
"Nie znaleziono dokumentów rozliczeniowych za 01-2014, 02-2014, 03-2014. Aby wygenerować raport, należy pobrać dokumenty z ZUS. Przejdź do zakładki "Dokumenty > Dokumenty w ZUS".

Dane za ten okres przekazywałam do ZUS jeszcze wtedy w formie papierowej - rozliczenia przesłano pocztą w do 15 każdego miesiąca.

Dlatego też, zgodnie z instrukcją, przeszłam do ww. zakładki programu, odszukałam dokumenty DRA i RCA za ww. miesiące i nacisnęłam przycisk "Pobierz komplet rozliczeniowy". Niestety w wyniku ww. operacji program pobrał dane za 01/2014 i 02/2014, ale z marca tylko deklarację ZUS DRA 01 03-2014 - informacja RCA nie pobiera się. Kilkukrotne próby powtórzenia operacji (obojętne czy pobierałam DRA czy RCA za marzec) również nie przyniosły efektu - cały czas program pobiera tylko deklarację DRA 01 03-2014.  W związku z tym nie mogę sporządzić ww. informacji dla ubezpieczonego za 2014. Czy ktoś może miał już taki problem i wie jak rozwiązać tą kwestię?

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.035 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 553.98 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]