Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2014-10-10 10:58:25

Aguniek
Gość

Błąd 6900451

w deklaracji u niektórych osób wyskakiwał mi błąd a właściwie informacja o treści "Dla danego ubezpieczonego podstawa wymiaru składek na ubezpieczenie chorobowe wykazana w dokumencie różni się od podstawy wymiaru wykazanej w ostatnim komplecie dokumentów za poprzedni miesiąc. Sprawdź, czy wpisana podstawa jest poprawna."  Co mam rozumieć przez ten komunikat gdy wszystko w bieżącej deklaracji jest prawidłowo?

#2 2016-11-08 14:22:44

mietus
Gość

Odp: Błąd 6900451

Aguniek napisał/a:

w deklaracji u niektórych osób wyskakiwał mi błąd a właściwie informacja o treści "Dla danego ubezpieczonego podstawa wymiaru składek na ubezpieczenie chorobowe wykazana w dokumencie różni się od podstawy wymiaru wykazanej w ostatnim komplecie dokumentów za poprzedni miesiąc. Sprawdź, czy wpisana podstawa jest poprawna."  Co mam rozumieć przez ten komunikat gdy wszystko w bieżącej deklaracji jest prawidłowo?

#3 2016-11-10 14:08:43

anna.ka
Gość

Odp: Błąd 6900451

Mi też wyskoczył ten błąd. Czy ktoś może poradzić dlaczego?

,
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 553.16 kB (Maksimum: 1.22 MB) ]