Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2014-05-24 13:29:37

maryushr
Gość

Błąd podczas logowania do PUE z poziomu ePUAP

Witam,

mój problem może nie dotyczy bezpośrednio programu płatnik, a samego logowania do systemu PUE ZUS. Po zarejestrowaniu profilu zaufanego na ePUAP mogłem bezproblemowo logować się do PUE poprzez ePUAP, dzisiaj chciałem zalogować się właśnie w ten sposób i ciągle otrzymuję komunikat "Dokument podpisany przy użyciu zaufanego profilu ePUAP nie został zweryfikowany oprawnie." Nie wiem jak jest przyczyna tego błędu. Do PUE mogę natomiast zalogować się korzystając z konta utworzonego w tym systemie, pytanie tylko, czy jeśli zajdzie potrzeba wysłania jakiegoś dokumentu do ZUS będę miał możliwość skorzystania z profilu zaufanego ePUAP aby podpisać dokument. Pozostaje to wątpliwe, gdyż jak wcześniej wyjaśniałem ePUAP nie wpuszcza mnie do PUE.

#2 2014-05-29 20:36:04

nano
Gość

Odp: Błąd podczas logowania do PUE z poziomu ePUAP

maryushr napisał/a:

Witam,

mój problem może nie dotyczy bezpośrednio programu płatnik, a samego logowania do systemu PUE ZUS. Po zarejestrowaniu profilu zaufanego na ePUAP mogłem bezproblemowo logować się do PUE poprzez ePUAP, dzisiaj chciałem zalogować się właśnie w ten sposób i ciągle otrzymuję komunikat "Dokument podpisany przy użyciu zaufanego profilu ePUAP nie został zweryfikowany oprawnie." Nie wiem jak jest przyczyna tego błędu. Do PUE mogę natomiast zalogować się korzystając z konta utworzonego w tym systemie, pytanie tylko, czy jeśli zajdzie potrzeba wysłania jakiegoś dokumentu do ZUS będę miał możliwość skorzystania z profilu zaufanego ePUAP aby podpisać dokument. Pozostaje to wątpliwe, gdyż jak wcześniej wyjaśniałem ePUAP nie wpuszcza mnie do PUE.

Wejdź na stronę epuap.gov.pl i spróbuj się tam zalogować. Jeżeli ci się nie uda to skorzystaj z opcji przypomnienia hasła i/lub loginu. Kod autoryzacyjny jeśli kopiujesz i wklejasz spróbuj po prostu przepisać.

#3 2014-06-09 21:34:33

ola
Gość

Proponuję zadzwonić na infolinię epuap  -  (022) 315 20 30.

#4 2016-02-08 11:02:02

wioleta03
Gość

Nie moge sie zalogowac do systemu8

#5 2016-02-19 17:24:55

Salamandra
Gość

Ja też nie moge sie zalogowac do systemu ePUAP. Próbowałam dzisiaj cały dzień. Czy jest jakiś problem na stronie czy to jest kwestia ustawień przeglądarki internetowej?

#6 2016-05-19 09:24:10

Jolantaer
Gość

Nie mogę zalogować się do ZUS PUE chciałam zmienić hasło ale nie mogę się zalogować, pokazuje błąd w danych dziękuję Jola Eron

#7 2017-10-25 15:09:31

Marta
Gość

Witam, logując się do PUE zarówno za pomocą loginu i hasła oraz profilu zaufanego pokazują mi się nieaktualne dane. Nie mam wglądu do żadnych informacji dla ubezpieczonego. Dodam, że profil ePUAP jest ważny i aktualne dane mam na nim od kilku lat. W Zusie również byłam kilkukrotnie z nowym dowodem.

#8 2017-10-25 15:26:31

Marta
Gość

Zamykam, po zgłoszeniu zostały przypisane odpowiednie informacje.

Wprowadź wiadomość i wyślij
Czy jesteś człowiekiem?

Niestety musimy zabezpieczyć forum przed zaśmiecaniem przez roboty reklamowe.

Stopka

Forum oparte na FluxBB