Nie jesteś zalogowany na forum.

Płatnik Forum

Największe forum Płatników. Porozmawiajmy o systemach Płatnik, e-Deklaracje i JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

#1 2014-04-24 07:40:04

sebudin
Gość

Dokumenty z płatnika 9 drukują się dopiero po zamknięciu programu

Witam
Mam płatnika 9 w wersji B (w wer.A problem również występował) i system win 8.1. Podczas próby wydruku jakiegokolwiek dokumentu z płatnika , zadanie drukowania trafia do paska (ikonka drukarki) i nic się nie dzieje. Jeżeli zamkniemy płatnika wydruk rusza. Z innych programów drukarka (samsung scx-4200) drukuje bez problemów . Kiedy z płatnika wydruk chcę zrobić przez pdfcreatora  sytuacja jest identyczna, wrzuca zadanie do drukowania a tworzy PDF-a dopiero po zamknięciu programu, więc raczej sterowniki drukarek lub system wykluczam. proszę o podpowiedź.

#2 2014-05-05 19:50:11

Marlena
Gość

Odp: Dokumenty z płatnika 9 drukują się dopiero po zamknięciu programu

sebudin napisał/a:

Witam
Mam płatnika 9 w wersji B (w wer.A problem również występował) i system win 8.1. Podczas próby wydruku jakiegokolwiek dokumentu z płatnika , zadanie drukowania trafia do paska (ikonka drukarki) i nic się nie dzieje. Jeżeli zamkniemy płatnika wydruk rusza. Z innych programów drukarka (samsung scx-4200) drukuje bez problemów . Kiedy z płatnika wydruk chcę zrobić przez pdfcreatora  sytuacja jest identyczna, wrzuca zadanie do drukowania a tworzy PDF-a dopiero po zamknięciu programu, więc raczej sterowniki drukarek lub system wykluczam. proszę o podpowiedź.


A to ciekawe... napisz na cot@zus.pl i podrzuć odpowiedź. Obstawiam jakąś bibliotekę płatnika... wydruki.dll ...?

#3 2014-05-12 19:08:41

sebudin
Gość

Odp: Dokumenty z płatnika 9 drukują się dopiero po zamknięciu programu

Pomogła aktualizacja biblioteki wydruki.dll , otrzymałem najnowszą wersję która będzie uwzględniona w następnej aktualizacji płatnika.

#4 2015-07-27 08:04:29

dasf
Gość

Odp: Dokumenty z płatnika 9 drukują się dopiero po zamknięciu programu

Some of you may think this is authentic, but we assure you that it is a super fake Chanel handbags. Super fakes Hermes Handbagsare very difficult to procure for most people, unless they are purchased accidentally as an authentic item. Even if purchased directly from the Prada handbags, these fakes are not cheaply priced. Usually only Replica Louis Vuitton Handbagsbrand experts will be able to pinpoint the different errors on these items and tell that this bag is counterfeit.It's important to mention that even if you don't care about supporting the brand that Omega replica watches designed and marketed these items, counterfeits are NOWHERE close to the quality of authentic christin dior handbagss.

,
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

[ Wygenerowano w 0.040 sekund, wykonano 7 zapytań - Pamięć użyta: 562.79 kB (Maksimum: 1.34 MB) ]