Odzyskanie hasła

Zgubione hasło do programu Płatnik

Zgubienie hasła do Płatnika nie musi wiązać się z problemami.
Dzięki programowi Pomocnik Płatnika możesz odzyskać hasło szybko i bezproblemowo.

Odzyskanie hasła Administratora

Aby odzyskać hasło Administratora programu Płatnik wystarczy zainstalować program Pomocnik Płatnika, kliknąć „Odzyskaj hasło” i wybrać z opcji hasło Administratora.
Po chwili nasz program wyświetli Twoje hasło Adminisratora.

Odzyskanie hasła do bazy danych

Jeśli nie znasz hasła do bazy danych Płatnika, a chcesz ją uruchomić lub przenieść, wystarczy zainstalować program Pomocnik Płatnika. Gdy klikniesz w naszym programie opcję „Odzyskaj hasło” i wybierzesz z menu opcji „Odzyskaj hasło do bazy danych”, aplikacja przekieruje Cię do okna wyboru rodzaju usługi i pozwoli Ci szybko odzyskać potrzebne hasło.

Zbliżał się termin rozliczenia z ZUSem, gdy zepsuł nam się komputer i podczas odtwarzania bazy danych okazało się, że nie mamy do niej hasła. Dzięki błyskawicznej reakcji pracowników firmy CORE odzyskaliśmy hasło i zdążyliśmy wysłać do ZUS wszystkie dokumenty
PHU Kartel, Dąbrowa Górnicza
Odzyskanie hasła Płatnika – dlaczego u nas?

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko my odzyskujemy hasła Płatnika bez konieczności wysyłania baz danych Twojej firmy. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie, co daje Ci pewność profesjonalnej obsługi.
Odzyskujemy hasła zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych!

PEWNOŚĆ

Działamy na rynku od 2001 roku. Nie jesteśmy firmą jednoosobową – zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców. Zawsze można do nas zadzwonić. Można także do nas przyjechać.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

100% SKUTECZNOŚĆ

Czy możesz sobie pozwolić na stratę czasu, dla osoby, która odzyskuje hasła Płatnika, korzystając często z nielegalnego oprogramowania, nie zapewniając przy tym absolutnego sukcesu swoich operacji?
My mamy 100% skuteczność!

SZYBKOŚĆ

Zdajemy sobie sprawę, że zagubienie haseł zdarza się w najmniej odpowiednim momencie. Jednak dzięki naszemu doświadczeniu oszczędzisz cenny czas i będziesz mógł powrócić do pracy na Płatniku.

FAKTURA VAT

Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT, które można zakwalifikować jako koszt prowadzenia działalności gospodarczej.